واکنش گروهی از فلسطینیان به تهدید ترامپ برای قطع کمک‌ها به اینکشور

جبهه آزادیبخش مردم فلسطین، تهدید‌های واشنگتن راگام جدید جهت ابرازدشمنی اش بامردم فلسطین و تحمیل شروط خود و صهیونیست ها بالای ایشان میداند

واکنش گروهی از فلسطینیان به تهدید ترامپ برای قطع کمک‌ها به اینکشور

جبهه آزادی بخش مردم فلسطین با انتشار بیانیه‌ای درباره تهدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قطع کمک‌ها به دولت فلسطین، اعلام کرد: "تهدید‌های واشنگتن، گام جدید اینکشورجهت نشان دادن دشمنی اش نسبت به مردم فلسطین، یک توهم و روش تهاجمی از روی استیصال برای رفع مساله فلسطین و تحمیل شروط خود و صهیونیست ها است".

در این بیانیه آمده است: "نمیتوان با حقوق ملی ما چانه‌زنی کرد. مردم فلسطین کمک‌های مسموم کننده امریکا را نمی پذیرد، ما قدرت کافی برای مقاومت درمقابل محاصره و دفاع از حقوق خود را داریم."

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته طی مطلبی در توئیتر اعلام کرد: در صورتی که فلسطینی‌ها در مذاکرات صلح شرقمیانه شرکت نکنند، کمک‌های مالی به دولت اینکشور را قطع خواهم کرد.

نیکی هیلی، نماینده دائم ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل نیز قبل از این اعلام کرده بود تا زمانی که فلسطینیان به میز مذاکرات بازنگردند، ازآژانس امداد وهمکاری سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی "آنروا" حمایت نخواهد شد.اخبار مربوطه