جشنواره بین المللی 23 آوریل (روز کودک) تی آر تی در شهر بورسا برگزار میشود

در حاشیه برنامه های "جشنواره بین المللی 23 آوریل (روز کودک) تی آر تی " که امسال در شهر بورسا برگزار خواهد شد، نمایشگاهی تحت عنوان "40 سال به روایت تصویر" برپا شد

جشنواره بین المللی 23 آوریل (روز کودک) تی آر تی در شهر بورسا برگزار میشود

در حاشیه برنامه های "جشنواره بین المللی 23 آوریل (روز کودک) تی آر تی " که امسال در شهر بورسا برگزار خواهد شد، نمایشگاهی تحت عنوان "40 سال به روایت تصویر" برپا شد.

در چارچوب این نمایشگاه که در مرکز فرهنگ طیاره برگزار گردید، در پی خوانده شدن سرود ملی، "کیک جشنواره کودک 23 آوریل" بریده شد.

عزت الدین کوچوک استاندار بورسا طی سخنانی، اعلام کرد که مردم شهر بورسا به مدت ده روز از کودکان کشورهای مختلف میزبانی خواهند کرد.

استاندار بورسا طی سخنانی ضمن ابراز خشنودی از برگزاری مراسم امسال این جشنواره در شهر بورسا گفت: "از این که از شما کودکان زیبای جهان، میزبانی میکنیم بسیار خرسندیم. کلمات قادر به توصیف شور وشعف مان به خاطر میزبانی از شما کودکان نیست . ممنون از این که هستید و به بورسا آمدید. ده روز در این شهر اقامت خواهید کرد. نمایش های مختلفی از رقصهای محلی گرفته تا سرود اجرا خواهید کرد. به مدت ده روز به این شهر زیبایی و شادی خواهید بخشید. مردم بورسا شما را به گرمی در آغوش خواهند گرفت. "

استاندار بورسا در پس سخنرانی، نمایشگاه "40 سال به روایت تصویر" را افتتاح کرد.

زکی چیفتچی معاون مدیرکل تی آر تی نیز در این مراسم حضور یافت.خبرهای مرتبط