مطبوعات ترکیه 4 ژوئن 2018

مطبوعات امروز ترکیه 4 ژوئن 2018

مطبوعات ترکیه 4 ژوئن 2018

روزنامه صاباح در خبری با عنوان "جهت تحویل موشک های اف 35 به ترکیه دعوت رسمی بعمل آمد" می نویسد:  

جهت انجام اولین تحویل هواپیمای تهاجمی نسل پنجم F-35-A در تاریخ 21 ژوئن به ترکیه که برخی از سناتورهای ایالات متحده در واکنش به خرید موشک های دفاع هوایی S-400 از روسیه، با تحویل آنها به ترکیه مخالف بودند، از مقامات مربوط ترکیه دعوت رسمی بعمل آمد.

روزنامه وطن در خبری با عنوان "ورود ارز به کشور آغاز شد" می نویسد:

محمد شیمشک معاون نخست وزیر مسئول از اقتصاد در مصاحبه با یک کانال تلویزیون خصوصی اظهار داشت: در پی انجام دیدارها با سرمایه گذاران خارجی، ورود ارز به کشور آغاز شد.

روزنامه خبرتورک در خبری با عنوان "سیل گردشگران عازم خلیج های بودروم شد" می نویسد:

حدود 4 هزار گردشگر از کشورهای روسیه، اوکراین، سوئد و نروژ وارد بدروم شده و به سمت خلیج هایی که همانند بهشت است، سرازیر شدند. در بدروم که دمای هوا 32 و دمای آب دریاها در آن 20 درجه ساننتیگراد اندازه گیری شده است، گردشگران سوار قایق ها شده و سفرهای یک روزه دریایی انجام می دهند.

روزنامه صاباح در خبری با عنوان "پل ژوستیانوس وارد لیست موقت یونسکو شد" می نویسد:

پل ژوستیانوس از قدیمی ترین آثار تاریخی ساکاریا که از نظر تاریخی قدمت آن به قدمت ایاصوفیه می رسد، موفق به ورود در لیست موقت سازمان علمی، آموزشی و میراث فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) شد.

روزنامه استار در خبری با عنوان "ترکیه بهشت سرمایه گذاران" می نویسد:

رضا کامی رئیس اتاق بازرگانی ایران – ترکیه اظهار داشت که ترکیه برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری انجام دهند، در حکم بهشت است.خبرهای مرتبط