برگزاری بیست و دومین کنگره جهانی نفت در استانبول

بیست و دومین کنگره جهانی نفت با موضوع «پلی به سوی آینده انرژی» با حضور مدیران عالی رتبه شرکت نفتی بیریتیش پترولیوم انگلستان در استانبول ترکیه برگزار می شود

برگزاری بیست و دومین کنگره جهانی نفت در استانبول

بیست و دومین کنگره جهانی نفت که با موضوع «پلی به سوی آینده انرژی» با حمایت مالی شرکت نفتی بیریتیش پترولیوم انگلستان و با مشارکت و حضور مدیران عالی رتبه این شرکت در بین تاریخهای 9 تا 13ماه جولای سال جاری میلادی در شهر استانبول برگزار می شود.

شرکت نفتی بیریتیش پترولیوم انگلستان در خصوص این کنگره که با مشارکت ارتباطات جهانی خبرگزاری آناتولی برگزار می شود با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که باب دودلی از مسئولین عالی رتبه این شرکت نیز در این کنگره حضور خواهد داشت.

در این کنگره، در طول 5 روز روند تاتیرگذاری تحولات ٬ تغییرات جهانی و افزایش جمعیت و افزایش نیازها در زمینه انرژی در جهان از جنبه اقتصادی و سیاسی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

همچنین موضوعاتی از قبیل "اکتشاف و تولید نفت و گاز، پالایش، حمل و نقل و پتروشیمی، فرآوری گاز طبیعی، حمل و نقل و بازارهای آن و بخش مدیریت پایدار آن" به مورد بررسی قرار گرفته و 3 نفر از مدیران ارشد شرکت بی پی به عنوان سخنران در خصوص موارد فوق به ارايه نظرات خود خواهند پرداخت.

در بیست و دومین کنگره جهانی نفت در استانبول که اولین دور از آن در سال 1933 برگزار شده بود٬ امسال از شرکت‌های نفتی شل، شرکت نفتی بیریتیش پترولیوم، اکسان‌موبیل، توتال، شرکت آرامکو و شرکت دولتی نفت آذربایجان شرکت خواهند کرد.

انتظار می رود بیش از 500 مسئول از شرکت پیشرو در زمینه انرژی در جهان نزدیک به 7 هزار نفر از نمایندگان و 50 نماینده دولتی در این کنگره حضور یابند.خبرهای مرتبط