خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیش کارگو افزایش یافت

خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیش کارگو در ماه‌های ژانویه و فوریه سالجاری٬ در زمینه میزان تناژ محموله های جابجا شده 9.6 درصد رشد داشته است

خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیش کارگو افزایش یافت

بر اساس گزارش دفتر مطبوعاتی خطوط هوایی ترکیه (THY)٬ خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیش کارگو (Turkish Cargo)، که به عنوان برندی از خطوط هوایی ترکیه نیز به شمار می رود، علارغم وجود رکود در بازار جهانی در ماه‌های ژانویه و فوریه سالجاری٬ در زمینه میزان تناژ محموله های جابجا شده 9.6 درصد رشد داشته است.

در سالجاری که شاهد انتقال تجهیزات از فرودگاه آتاتورک به فرودگاه استانبول که از آن به عنوان "انتقال بزرگ" یاد می شود، بوده ایم و بازار حمل و نقل هوایی نیز 5.8 درصد کاهش یافته، ترکیش کارگو به رشد خود ادامه داده است.

بر اساس گزارش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و با توجه به داده های ماه های ژانویه و فوریه٬ میزان تقاضا در این دو ماه مذکور5.7 درصد کاهش یافته است. این در حالی است که ترکیش کارگو در این ماه‌ها و در زمینه میزان تناژ محموله های جابجا شده 9.6 درصد رشد داشته و در فهرست داده‌های جهانی حمل بار هوایی (WACD) در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

با اتمام تمامی فازهای فرودگاه استانبول، بزرگترین پروژه فرودگاهی جهان که از صفر ساخته شده است، ترکیش کارگو ظرفیت بارگیری سالانه 4 میلیون تن در ترمینال کالایی با مساحت 300 هزار متر مربع را خواهد داشت.

ترکیش کارگو با پرواز به بیش از 307 مقصد مختلف در 124 کشور جهان، به ارائه خدمت می پردازد. همچنین ترکیش کارگو به 86 نقطه از جهان با پروازهای مستقیم محموله و بار جابجا می کند. این شرکت با زیرساخت های موجود و سرمایه گذاری های جدید روز به روز کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش می دهد.

ایلکر آیجی، رئیس کمیته اجرایی خطوط هوایی ترکیه (THY) اظهار داشت: تداوم رشد و توسعه بی وقفه ترکیش کارگو در بازار جهانی حمل و نقل هوایی موجب خرسندی ما می شود. این موفقیت که در دو ماه اول سال 2019 به دست آمده، بسیار خوشحال کننده است.

آیجی گفت: این دستاوردهای شگفت انگیز در طول دو سال گذشته تکرار می شود. در دو سال گذشته، از پنج مارک بزرگ جهانی حمل و نقل هوایی در اروپا و شرق دور پیشی گرفته ایم و از جایگاه دوازدهم به جایگاه هفتم رسیده ایم.

وی افزود: این موفقیت و رشد در حالی صورت گرفته که بازارهای جهانی حمل و نقل شاهد افت و رکود هستند. این موفقیت در آینده ترکیش کارگو نیز موثر خواهد بود. در پی این موفقیت ترکیش کارگو در میان 5 مارک برتر حمل و نقل هوایی در جهان قرار گرفت. من از همه همکارانم که به کسب این موفقیت کمک کرده اند تشکر می کنم.خبرهای مرتبط