ادامه دروغ پردازی رسانه های وابسته به تروریستهای پ.ک.ک

حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د این بار با انتشار تصویر کودکی در انگلستان که بدنش توسط سگ دریده و 240 بخیه خورده است را به دروغ‌پراکنی علیه عملیات شاخه زیتون پرداختند.

ادامه دروغ پردازی رسانه های وابسته به تروریستهای پ.ک.ک

رسانه‌های اجتماعی حامی گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د به دروغ پردازی‌های خود علیه عملیات شاخه زیتون در عفرین ادامه می دهند و این بار با مونتاژ تصاویر سه کودک در یک کلاژ از نقاط مختلف جهان که در زمان متفاوتی گرفته شده اند به سیاه‌نمایی پرداختند.

این حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د پست‌های جعلی مذکور را با هشتگ‌ "در عفرین نسل‌کشی می‌شود" منتشر کرده اند.

در یکی از تصاویر این کلاژ جعلی از عکس خبرگزاری «AFP » استفاده شده و با مونتاژ و پیش زمینه دیگری آن را به عملیات شاخه زیتون نیروهای مسلح ترکیه ربط داده اند.

همچنین در بخش چپ این تصویر از کودکی که در حمله رژیم اسد به غوطه شرقی گرفته شده، به کار رفته است. تصویر این کودک 18 ماهه انگلیسی متعلق به تاریخ 16 ژوئن 2015 است.

حتی در این تصویر جعلی از عکس کودکی در انگلستان که توسط سگی دریده شده و بدنش 240 بخیه خورده نیز سوءاستفاده شده و آن را به دروغ عملیات شاخه زیتون نسبت داده اند.

آنها پیش از نیز آنها به دروغ پردازی و سیاه‌نمایی علیه عملیات شاخه زیتون نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ پ.ی.د و داعش در عفرین پرداخته و تصاویر جعلی کودکان غوطه شرقی و فلسطین و سربازان رژیم اسد را به این عملیات نسبت دادند.

در این پست‌های جعلی تصاویر کودکی که در حملات رژیم اسد درغوطه شرقی آسیب دیده با عنوان «حمله ترکیه به غیرنظامیان» منتشر شده است. در پستی دیگر، هواداران این گروه تروریستی تصویر حملات رژیم اسد در تاریخ 8 ژوئیه 2014 را با عنوان «حمله ترکیه به غیرنظامیان» منتشر کرده اند.

خبرگزاری آناتولیخبرهای مرتبط