برخلاف دزدی ابرها، نبودن سرور در طبقه نهم ساختمان امام قابل اثبات است

وزیر ارتباطات ایران: برخی افراد با صحبت‌های نادرست، برای کشور هزینه‌تراشی می‌کنند

برخلاف دزدی ابرها، نبودن سرور در طبقه نهم ساختمان امام قابل اثبات است

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در واکنش به اظهارات غلامرضا جلالی، رئیس سازمان فدافند غیرعامل این کشور گفت: شاید نشود دزدی ابرها را ثابت یا رد کرد، اما نبودن سرور در طبقه نهم ساختمان امام را می‌شود ثابت کرد.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، آذری جهرمی که با خبرنگاران در حاشیه نشست با مسئولین کمیته امداد ایران سخن می‌گفت، همچنین تصریح کرد:

"متعجبم که چرا همواره برخی افراد با صحبت‌های نادرست، برای کشور هزینه‌تراشی می‌کنند. ما در مقام مسئول، خود را ولو به این حرف ناروا، مسئول می‌دانیم و ایجاد شفافیت می‌کنیم.

امروز از روابط عمومی خواسته‌ایم ساعت 14 از خبرنگاران دعوت کند تا بروند از طبقه نهم ساختمان امام بازدید کنند و نتیجه را به قضاوت افکارعمومی بگذارند".

گفتنی است پیش از این جلالی گفته که سرورهای پیامرسان «تلگرام» که از سوی مقامات این کشور فیلتر شده در طبقه نهم ساختمان امام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تهران قرار دارد.

اظهارت جنجالی او محدود به این مورد نیست و پیش از این نیز اعلام کرده که اسرائیل و یکی از همسایگان با دزدیدن ابرها و برف های ایران، باعث ایجاد خشکسالی در این کشور شده اند.

این سخنان با واکنش شدید مردم ایران و کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد. چندین مقام دانشگاهی در ایران نیز احتمال وقوع چنین ادعایی را تکذیب کرده و گفته اند که اظهارات رئیس سازمان فدافند غیرعامل این کشور وجه علمی ندارد.خبرهای مرتبط