Trump i thotë Erdoganit se nuk do t’u jepen më armë terroristëve të PKK/PYD-së
Merkel: Gjermania mbetet plotësisht e përfshirë në BE pavarësisht krizës politike
Zëdhënësi i Presidencës së Turqisë dënon sulmin ndaj xhamisë në Egjipt
I pabazë dhe jorealist kërcënimi ndaj Turqisë për avionët F-35
THY e gatshme të prodhojë motorët e avionëve
Vëllai binjak i shpëton jetën të vëllait
Interpoli shpëton afërsisht 500 viktima të trafikimit me qenie njerëzore
Çavusoglu: Marrëdhëniet e mira me Italinë ofrojnë mundësi të reja bashkëpunimi
PTT-ja turke hap filiale në zonat e “Mburojës së Eufratit”
Egjipt – Rritet në 184 të vdekur dhe 100 të plagosur bilanci i një sulmi terrorist
RUBRIKAT TEMATIKE
TURQIA
BOTA
BALLKANI
JETA DHE SHËNDETI
EKONOMIA
KULTURA DHE ARTI
SHKENCA DHE TEKNOLOGJIA
SPORTI
OPINIONE

Bizden Ezgiler